Česky

English

Reference

Jako dlouholetá klientka JUDr. Davida doporučuji služby této advokátní kanceláře. JUDr. Davida si vážím a pokládám ho za profesionálního, důvěryhodného, schopného a ochotného advokáta. Komunikace mezi námi je vynikající a rychlá. S úspěchem vyřešil mnoho problematických sporů. Jeho služeb používám i nadále.

~ A. Barešová, Vancouver, Kanada

JUDr. David mně byl doporučen realitní kanceláří, se kterou spolupracuji desítky let. S jeho službami jsem plně spokojená, a to v různých právních záležitostech. Dnes slouží JUDr. David jako advokát téměř celé naší rodině v řadě věcí a spoléháme se na jeho schopnosti a zkušenosti.

~ I. Barthová, Lake Mary, Florida, USA

JUDr. Jan David byl doporučen několika mně dobře známými klienty, které úspěšně zastupoval v různých právních záležitostech a sporech. Mé zastupování převzal, když můj restituční požadavek byl rozhodnut v můj prospěch Nejvyšším soudem v Brně a vyžadoval řadu legálních zakročení vedoucích k praktickému vyřízení. Kromě korespondence záležitost vyžadovala i osobní styk, načež JUDr. David skutečně přijel do Austrálie prostudovat veškeré doklady. Tato spolupráce, spojená s jeho vynikajícími vlastnostmi, vedla k úspěšnému postupu mé záležitosti a zesílila moji naprostou důvěru v jeho schopnosti.

~ E. Engelmannová, Yetholme, Austrálie

Naše společnost využívá advokáta JUDr. Jana Davida především v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, kde jsme velmi oceňovali mimo jiné dobré znalosti Evropského práva. Vždy dokázal precizně zdůvodnit svoje návrhy právních dokumentů a názorů. Zároveň jsme využili jeho znalosti k proškolování našich realitních makléřů, kde rovněž dokázal svoji vysokou odbornou erudici a vždy byl na svoji přednášku perfektně připraven.

~ Ing. Jaroslav Nekola, jednatel společnosti IDEAL REALITY CZ, s.r.o. se sídlem v Praze

S JUDr. Davidem řešíme naše právní záležitosti již od roku 2001. Oceňujeme jeho osobní přístup, časovou flexibilitu, kvalifikované rady, stejně jako důraz na naši dobrou informovanost o průběhu právě probíhající kauzy. Hlavně z těchto důvodů doporučujeme využití jeho advokátní kanceláře našim známým, kteří se dostali do situace, kdy potřebují právní radu či pomoc.

~ RNDr. Josef Schübl a Mgr. Marcela Schüblová, Praha

Od roku 1991 provozuji realitní kancelář zabývající se i správou nemovitostí. S JUDr. Davidem úspěšně spolupracujeme již řadu let. Během té doby se mu podařilo vyřešit množství standardních případů, které řeší rychle a účinně. Kromě toho díky jeho zastupování jsou před uzavřením (nebo byly dořešeny) i všechny vleklé spoluvlastnické soudní spory, které převzal, a v jejichž úspěšné řešení majitelé předmětných nemovitostí již téměř nedoufali.

~ V. Větrovský – RECOREAL, Praha

S panem JUDr. Janem Davidem nás pojí pracovní spolupráce již od roku 2005. Po celou tu dobu jsme se na jeho právní služby mohli vždy spolehnout. Ať už se jednalo o obchodní vztahy naší firmy nebo stále se rozvíjející oblast práva informačních technologií. JUDr. Davida mohu jen doporučit, a to i po lidské stránce.

~ Ing. Jan Vohralík, jednatel společnosti Server Reality.CZ, s.r.o. se sídlem v Praze

JUDr. David zastupuje zájmy naší rodiny po mnoho roků, a to nejen u různých úřadů, ale také se značným úspěchem u soudních přelíčení. Pro nás, v současné době žijící v Austrálii, je pilný a spolehlivý právní zástupce v Praze velmi důležitý. Můžeme kancelář JUDr. Davida každému srdečně doporučit.

~ J. Walker, Fairfield, Austrálie

Jsme společně s mojí rodinou klienty JUDr. Davida téměř 20 let. Využili jsme jeho odborné znalosti v oblasti majetkového a občanského práva při více příležitostech, než si vůbec pamatuji, a nikdy jsme neměli důvod litovat těchto rozhodnutí. Je profesionální, čestný a schopný dosahovat výsledků. Neobvykle pro právníka je nejen dobře obeznámen s právem, ale také nesmírně praktický. Neváháme ho doporučit našim přátelům a známým a těšíme se na naši další spolupráci.

~ M. P. Seldon, Praha

Pan doktor David je mým dlouholetým klientem. Takže, když jsem potřebovala pomoci zase já s právní radou a sepsáním smlouvy o prodeji nemovitosti, byl pan doktor David jasná volba. Má velmi vstřícné jednání a vše mi podrobně vysvětlil. Po předání potřebných dokladů jsme si vše odsouhlasili po emailu a pak jsme u něj v kanceláři smlouvu podepsali. Mohu jen doporučit.

~ M. Dvořáková, Praha

S panem JUDr. Janem Davidem spolupracuji jako soudní znalec a odhadce již spoustu let. V poslední době i jako předseda SVJ. Jeho znalosti v této oblasti jsou obdivuhodné. Oceňuji zejména jeho přátelský, ale velmi erudovaný přístup k řešení složitých právních problémů. Na jeho služby se mohu vždy spolehnout a mohu jej doporučit jako výborného všestranného advokáta.

~ Ing. L. Novák, soudní znalec, realitní kancelář NOREA s.r.o., Praha