Česky

English

Reference

Jako dlouholetá klientka JUDr. Davida doporučuji služby této advokátní kanceláře. JUDr. Davida si vážím a pokládám ho za profesionálního, důvěryhodného, schopného a ochotného advokáta. Komunikace mezi námi je vynikající a rychlá. S úspěchem vyřešil mnoho problematických sporů. Jeho služeb používám i nadále.

~ A. Barešová, Vancouver, Kanada

JUDr. David mně byl doporučen realitní kanceláří, se kterou spolupracuji desítky let. S jeho službami jsem plně spokojená, a to v různých právních záležitostech. Dnes slouží JUDr. David jako advokát téměř celé naší rodině v řadě věcí a spoléháme se na jeho schopnosti a zkušenosti.

~ I. Barthová, Lake Mary, Florida, USA

JUDr. Janu Davidovi s ohlédnutím do předchozích let děkuji za právní pomoc, kterou poskytl naší společnosti REPO 3, spol. s r.o. Problematika "správy bytového fondu" má svůj historický (mnohdy ne příliš průhledný) vývoj a právě díky jeho právní pomoci jsme mohli realizovat postupné kroky směřující k založení společenství vlastníků bytových jednotek. Děkuji mu za profesionální přístup i za ochotu mnohdy jednat ve prospěch sjednocení zájmů, resp. osvěty vůči společníkům naší společnosti.

~ Ing. Petr Cipra, jednatel společnosti REPO 3, spol. s r.o. se sídlem v Praze

JUDr. Jan David byl doporučen několika mně dobře známými klienty, které úspěšně zastupoval v různých právních záležitostech a sporech. Mé zastupování převzal, když můj restituční požadavek byl rozhodnut v můj prospěch Nejvyšším soudem v Brně a vyžadoval řadu legálních zakročení vedoucích k praktickému vyřízení. Kromě korespondence záležitost vyžadovala i osobní styk, načež JUDr. David skutečně přijel do Austrálie prostudovat veškeré doklady. Tato spolupráce, spojená s jeho vynikajícími vlastnostmi, vedla k úspěšnému postupu mé záležitosti a zesílila moji naprostou důvěru v jeho schopnosti.

~ E. Engelmannová, Yetholme, Austrálie

Naše společnost využívá advokáta JUDr. Jana Davida především v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, kde jsme velmi oceňovali mimo jiné dobré znalosti Evropského práva. Vždy dokázal precizně zdůvodnit svoje návrhy právních dokumentů a názorů. Zároveň jsme využili jeho znalosti k proškolování našich realitních makléřů, kde rovněž dokázal svoji vysokou odbornou erudici a vždy byl na svoji přednášku perfektně připraven.

~ Ing. Jaroslav Nekola, jednatel společnosti IDEAL REALITY CZ, s.r.o. se sídlem v Praze

S JUDr. Davidem řešíme naše právní záležitosti již od roku 2001. Oceňujeme jeho osobní přístup, časovou flexibilitu, kvalifikované rady, stejně jako důraz na naši dobrou informovanost o průběhu právě probíhající kauzy. Hlavně z těchto důvodů doporučujeme využití jeho advokátní kanceláře našim známým, kteří se dostali do situace, kdy potřebují právní radu či pomoc.

~ RNDr. Josef Schübl a Mgr. Marcela Schüblová, Praha

Po několik let se JUDr. David stará o právní záležitosti naší rodiny žijící v Austrálii, především o majetek patřící naší rodině na Starém Městě v Praze. JUDr. David je pro nás ztělesněním čestnosti a profesionalismu při vyřizování těchto věcí v naší nepřítomnosti. Umí poskytnout excelentní právní radu a po celou dobu s námi velmi dobře komunikuje. Jako český občan žijící v Austrálii mohu bez váhání doporučit jeho opravdu profesionální právní služby.

~ V. Říha, Sydney, Austrálie

Od roku 1991 provozuji realitní kancelář zabývající se i správou nemovitostí. S JUDr. Davidem úspěšně spolupracujeme již řadu let. Během té doby se mu podařilo vyřešit množství standardních případů, které řeší rychle a účinně. Kromě toho díky jeho zastupování jsou před uzavřením (nebo byly dořešeny) i všechny vleklé spoluvlastnické soudní spory, které převzal, a v jejichž úspěšné řešení majitelé předmětných nemovitostí již téměř nedoufali.

~ V. Větrovský – RECOREAL, Praha

S panem JUDr. Janem Davidem nás pojí pracovní spolupráce již od roku 2005. Po celou tu dobu jsme se na jeho právní služby mohli vždy spolehnout. Ať už se jednalo o obchodní vztahy naší firmy nebo stále se rozvíjející oblast práva informačních technologií. JUDr. Davida mohu jen doporučit, a to i po lidské stránce.

~ Ing. Jan Vohralík, jednatel společnosti Server Reality.CZ, s.r.o. se sídlem v Praze

JUDr. David zastupuje zájmy naší rodiny po mnoho roků, a to nejen u různých úřadů, ale také se značným úspěchem u soudních přelíčení. Pro nás, v současné době žijící v Austrálii, je pilný a spolehlivý právní zástupce v Praze velmi důležitý. Můžeme kancelář JUDr. Davida každému srdečně doporučit.

~ J. Walker, Fairfield, Austrálie